CAR6 > اخبار > رانندگی با یک خودروی پرتغالی !
پرتغالی

برخی از افراد خوش سلیغه با بکار گیری متریال مختلف خودروهای جالبی را طراحی می‌کنند که گاهی اوقات آنها شبیه به مواد ذایی مانند تخم‌مرغ، سوسیس و … هستند. اما هیچکدام به زیبایی خودروی پرتغالی Outspan نیستند. این خودرو در سالهای 1972 تا 1974 توسط شرکت برایان تائیتس طراحی و ساخته شده است. این خودروها به سفارش شرکت آفریقایی Outspan برای تبلیغ میوه‌های خود در اروپا  ساخته شده بودند. این اتومبیل کوچک در آن سالها به شدت مورد استقبال قرار گرفت و در حال حاضر 3 عدد از آنها در دنیا وجود دارد.

پرتغالی

فاصله محوری کوتاه 48 اینچی و موتو 848 سی‌سی نشان می‌دهد که این خودروی فانتزی فقط برای تبلیغ کاربرد داشته. برای ورود به این خودرو فقط یک درب وجود دارد و آن هم در قسمت عقب است. می‌توان گفت این مدل فقط برای نوجوانانی که تازه گواهینامه گرفته بودند مناسب بوده تا با دوستان خود در کنار آن از غروب آفتاب لذت ببرند و دوباره به داخل اتاق خواب پرتغالی 1 نفره خود بروند.

رانندگی تنها با 30 – 40 مایل در ساعت نمی‌تواند برای همه جذاب باشد اما ما با این خودرو به گذشته سفر کردیم و از سواری با آن تا حدی لذت بردیم چرا که می‌شد حس حال دهه 70 میلاذی را در آن لمس کرد. نکته نگران کننده لغزش خودرو در پیچ‌های تند بود که امکان داشت همانند یک پرتغال بر روی زمین بغلتد.

برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *