CAR6 > اخبار > تویوتا کرولا در سال جاری به جمع شاسی‌بلندها می‌پیوندد
تویوتا کرولا

کرولا و کمری، 2 محصول پر فروش تویوتا هستند که طرفداران زیادی دارند. کیفیت ساخت و مشخصات عالی دلیل محبوبیت این خودروهاست. تویوتا قصد دارد نمونه کراس‌اوور کرولا را روانه بازار کند. این تصمیم می‌تواند به علت محبوبیت کرولا و تمایل مردم به خرید خودروهای شاسی‌بلند باشد. پیش نمایش جهانی این مدل در تایلند برگزار شد، جایی که هم اکنون فروش آن آغاز شده است. تویوتا کرولا کراس در تعداد فزاینده ای از بازارهای دیگر عرضه خواهد شد که یکی از آنها بازار بزرگ آمریکاست.

تویوتا کرولا

از سال 1966 ، سری خودروهای کرولا در بیش از 150 کشور و منطقه در سراسر جهان 48 میلیون بار فروش رفته‌اند. تویوتا همواره در طول زمان تغییرات مختلفی داشته که متناسب با نیاز آن دوران بوده و اکنون بنظر می‌رسد که نیاز تویوتا به تبدیل این مدل به شاسی‌بلند حس می‌شده است. این مدل به عنوان نوع جدیدی از کراس‌اوورها طراحی شده بر اساس پلت فرم TNGA (GA-C) است. بنای طراحی این مدل، عملکرد راحت، تکنولوژی بالا و کیفیت سواری جذاب است.

مدل‌های پایه کرولا کراس پیشرانه ۱.۸ لیتری بنزینی با قدرت ۱۴۰ اسب بخار و گشتاور ۱۷۵ نیوتون متر عرضه می‌شد که به یک گیربکس CVT متصل است. پیشرانه هیبریدی نیز از نوع ۱.۸ لیتری با قدرت ۹۸ اسبی و گشتاور ۱۴۲ نیوتون متری و پیشرانه الکتریکی با خروجی ۷۲ اسبی و گشتاور ۱۶۳ نیوتون متری متصل شده. کسانی که تمایل به داشتن یک RAv4 کوچک دارند می‌توانند مدل کراس کرولا را بخرند چرا که اندازه کوچکتری نسبت به دیگر کراس‌اوور تویوتا دارد.

برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *