CAR6 > اخبار > اسکای‌ول ET5 خودروی الکتریکی با 500 متر برد مسافتی
خودروی الکتریکی

ما از Skywell Automobile شنیدیم که اولین خودروی الکتریکی آنها با نام Skywell ET5، از 18 ژوئیه پیش‌،روش خواهد شد. این ماشین جدید یک شاسی‌بلند الکتریکی چینی با قابلیت طی کردن 500 کیلومتر (مطابق با استانداردهای NEDC) تنها با یکبار شارژ است. Skywell Automobile متعلق به گروه خودروسازی Skywell است. Skywell ET5 اولین مدل تولید انبوه این شرکت خواهد بود که از لحاظ ظاهری بر اساس مدل کانسپت “Bauhaus” طراحی شده و ظاهری جذاب‌تر نسبت به سایر محصولات الکتریکی چینی دارد.

خودروی الکتریکی

چراغ‌های جلو و طراحی نمای جلویی در این خودروی الکتریکی تا حدودی شبیه به نسل گذشته خودروهای هوندا هستند اما در بخش عقب ترکیبی از پورشه و محصولات کیا را می‌بینیم. از نظر فضای داخلی، Skywell ET5 از تریم مشکی با عناصر کرومی بهره می‌برد. ابزار دیجیتالی 12.3 اینچی و صفحه نمایش LCD 12.8 اینچی باعث شده تا یک کابین مدرن را شاهد باشیم.

از نظر قدرت و سایر تجهیزات، شرکت مذکور اطلاعات دقیقی را منتشر نکرده و تمام مشخصات با زمان آغاز فروش رسمی این خودرو، اعلام خواهد شد. با این تفاسیر کارشناسان معتقدند با توجه به میزان برد الکتریکی، چیزی در حدود 170 کیلووات قدرت را این مدل عرضه می‌کند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *