CAR6 > اخبار > چری S61، خودروی الکتریکی چینی با ظاهری آشنا!
چری S61

به تازگی ، Chery New Energy تصاویر رسمی از ظاهر و فضای داخلی خودرو جدید خود با کد و نام S61 را منتشر کرد. محصول جدید چری یک زبان طراحی جدید را اتخاذ می‌کند و از منحنی‌های نرم برای ایجاد یک مفهوم طراحی “زیبایی طبیعی” استفاده می‌کند. S61 مبتنی بر تحقیقات مثبت کمپانی چری و توسعه مدل‌های الکتریکی خالص LFS شکل گرفته که به عنوان یک SUV برقی کاملاً جمع و جور شناخته می‌شود. طبق اخبار قبلی، ماشین جدید در سه ماهه سوم امسال به طور رسمی عرضه می‌شود و دامنه قیمت آن 200000-250،000 یوان (28،540 دلار – 35،675 دلار آمریکا) خواهد بود.

چری S61

گروه طراحی چری معتقدند در این ترکیب ظاهری عناصر طبیعی مانند ابر ، باد و ستاره‌ها برای انتقال مفهوم “جهان بدون کلمات زیبا است” را بیان می‌کند.  در نمای جلوی S61 طرحی بسته اتخاذ شده و هماهنگی در اجزای این بخش دیده می‌شود. در کنار بدنه، S61 از یک طراحی منحنی بهره می‌برد. سعی شده در نمای عقب خودرو از المان‌هایی استفاده شود که با نمای جلویی هماهنگ باشد و این را به وضوح می‌توان در چراغ‌ها دید.

چری S61

از نظر تجهیزات، S61 مجهز به یک سانروف پانوراما و صندلی‌های چرمی، سیستم کنترل صوتی AI، تصفیه هوا، سیستم تشخیص چهره و بکارگیری فناوری 5G است. هنوز اطلاعات پیشرانه این مدل منتشر نشده ولی در بدنه آن از آلیاژ سبک آلومینیومی بهره گرفته شده که می‌تواند در میزان مسافت طی شده با یکبار شارژ موثر باشد.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *