CAR6 > اخبار > این موتورسیکلت الگوهای بصری طراحی را تغییر داده است
موتورسیکلت

گاهی اوقات یک طراح می‌تواند با ریسک کردن، دنیای طراحی را متحول کند و نگاه‌ها را به سمت خود بچرخاند. گفتن این که موتورسیکلت امروزی به شدت در تلاش‌ هستند بدنه‌ای عضلانی داشته باشند، سخت نیست و تقریبا همه آنها یک مسیر را دنبال می‌کنند. اما در اینجا یک طراحی متفاوت را شاهد هستیم که زیباست. من در مورد مخزن سوختی صحبت می‌کنم که با چراغ‌ها و صندلی در یک راستا قرار گرفته‌اند. ساده اما جسورانه!

موتورسیکلت

این موتورسیکلت الکتریکی است، بنابراین نیاز ندارد باک بزرگی داشته باشد. PUNCH یک موتورسیکلت الکترونیکی است که براساس اشکال هندسی ساده طراحی شده. این رویکرد دقیقا همان چیزی است که باعث شده پانچ متفاوت و خاص باشد. آرتم اسمیرنوف برای طراحی PUNCH از مفاهیم ابرقهرمانی که در دهه 80 در خیابان های پاریس جاری شده بودند، الهام گرفته است. وزن متوسط، ابعاد جمع و جور، صاف بودن سطوح، چرخ‌های بزرگ در کنار هم یک نمونه اصیل و کلاسیک اما مدرن را ایجاد کرده‌اند.

موتورسیکلت

همه چیز برای رانندگی پرهیجان روزانه در یک شهر واقعی با وجود ترافیک، آماده است. ” PUNCH با دو باتری قابل جدا شدن که می‌توان آنها را برای شارژ شدن به داخل خانه برد، یک موتور متفاوت را ایجاد کرده است. در طراحی تلاش شده که تمام لبه‌های تیز حذف شوند و در نتیجه این زیبایی خیره کننده مینیمالیستی تقریباً به شکل USB به وجود آید. این موتورسیکلت در خال حاضر در بلاروس شکل گرفته و توانایی رسیدن به حداکثر سرعت 120 کیلومتر بر ساعت را دارد. با یکبار شارژ نیز می‌توان 110 کیلومتر را با آن طی کرد.

برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *