CAR6 > اخبار > کابین بنتلی بنتایگا مدل 2021 یک لیموزین شاسی‌بلند
کابین بنتلی بنتایگا

وقتی صحبت از SUV های بسیار مجهز می‌شود، تعداد کمی از بنتلی بنتایگا بهتر هستند. در واقع ، فقط Rolls-Royce Cullinan را می‌توان یافت که بهتر باشد، اما بنتلی راهی برای تبدیل شدن به یک خودروی لوکس تر یافته است. وجود 2 صندلی مجزا در بخش عقب باعث شده تا سرنشینان بهترین حس را از این خودروی لوکس داشته باشند. صندلی‌های جدید در این کابین از جلو و کناره‌ها فاصله بیشتری دارند و مسافران فضای باز بیشتری خواهند داشت.

کابین بنتلی بنتایگا

بنتلی به تیپ چهار صندلی توجه ویژه ای داشته زیرا حدود 4000 دستگاه از 20،000 نمونه ساخته شده را تشکیل می‌دهند. رفتن به سوی مدل چهار صندلی فواید دیگری نیز دارد زیرا بنتلی صندلی‌های عقب تهویه دار با 6 ماساژور جدید را جایگزین صندلی‌های ساده قبلی کرده است. بنتایگا 2021 را نیز می‌توان با یخچال در قسمت عقب سفارش داد که می‌تواند بطری نوشیدنی را در آن قرار داد.

کابین بنتلی بنتایگا

بی‌شک کابین بنتلی بنتایگا در بین زیباترین کابین‌های دنیا قرار می‌گیرد و یکی از بی‌نقص‌ترین فضاهای داخلی را دارد. فقط کافیست شما به تریم چوبی با چرم فوق‌لوکس آن دقت کنید. نشستن در این کابین بی‌شک از راحت ترین تخت‌خواب‌ها، آرامش‌بخش‌تر خواهد بود.

برچسب ها:
, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *