CAR6 > MG > خودروسازان چینی تمایل دارند با قدرت بیشتری به ایران بازگردند
خودروسازان چینی

قرارداد ایران و چین در زمینه همکاری‌های مشترک، به خودرو صنایع وابسته نیز مربوط می‌شود و همین موجب می شود خودروسازان چینی بتوانند راحت‌تر در ایران حضور داشته باشند. تحریم‌ها که باعث شده بودند شرکت‌های بزرگ چینی از ایران خارج شوند، بازار کشور ما در زمینه تامین خودرو و محصولات چینی نیز دچار مشکل شد اما حالا ممکن است شرایط متفاوت شود.

خودروسازان چینی

برای خودروسازان چینی می‌توان گفت بازار ایران یکی از بزرگترین مراکز درآمدی آنها است و نبود آنها در خودروسازی ایران، ضرر بسیاری برای چشم‌بادامی‌ها خواهد داشت. اما اکنون قصد دارند به ایران بازگردند. سایک موتور اخیرا از  فعالیت های شرکت خودرو آذربایجان آذیکو، تشکر نمود و آن را یک همکاری منسجم و مناسب دانست.

آذویکو به عنوان عرضه کننده محصولات ام جی در ایران فعالیت میکند اما مدتی هست که در تحویل خودروها دچار مشکل شده و این در نتیجه بد قولی از طرف چینی بوده است. شنیده ها به ما نشان می دهند که سایک موتور تمایل دارد همکاری خود را بهبود ببخشد و خدمات بهتر و حرفه ای تری را به مردم ارائه کند. آنها باید تلاش کنند که رضایت مشتریان را کسب کنیم چون در حال حاضر خریداران نسبت به آذیکو تردید دارند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *