CAR6 > اخبار > ام وی ام 315 پلاس با قیمت 290 میلیون تومان به‌فروش گذاشته شد
ام وی ام 315 پلاس

خودروهای 315 ام‌وی‌ام یا همان چری ( نسل قدیمی ام وی ام 315 پلاس )، مدت‌هاست که در کشور ما حضور پررنگ دارند اما قیمت آخرین مدل این خودرو در حال حاضر سر به فلک می‌کشد. دولت که این روزها با سیاست‌های خود نتوانسته بازار خودرو را سر و سامان دهد، این روزها خودروسازان نیز با قیمت‌های گزافی محصولات خود را عرضه می‌کنند. در مطلب با 200 میلیون تومان ، در خارج کشور چی بخریم؟ کاملا مشخص است  کاملا مشخص است که قیمت خودرو در بازار ما تنها به‌دلیل تحریم و یا قیمت ارز متشنج نشده و افرادی هستند که سوءاستفاده‌های خاص خود را انجام می‌دهند.

ام وی ام 315 پلاس

ام وی ام 315 پلاس با تغیراتی در نمای خارجی و اضافه شدن امکاناتی همانند سان روف برقی، فرمان برقی، سیستم رهیاب، کنترل فشار بادتایرها، گیبربکس چهار سرعته اتومات ، سیستم کنترل پایداری الکترونیکیESP و با گیربکس اتوماتیک قیمت 290 میلیون تومان با اقساط 60 ماهه از سوی مدیران خودرو به فروش گذاشته شده است. این خودرو از همان موتور 1.5 لیتری قدیمی با 107 اسب‌بخار قدرت بهره می‌برد.

ام وی ام 315 پلاس

مدیران خودرو همواره فروش خود را بر مبنای شرایط مختلف جهت حال خریداران تنظیم می‌کند اما متاسفانه قیمت خودرو به حدی گران شده که مردم نمی‌توانند با بهترین شرایط فروش اقساطی نیز به سمت خرید آنها بروند. کمتر از 4 سال پیش با 290 میلیون تومان، می‌توانستند در ایران یک واحد آپارتمان بخرند اما حالا شرایط تغییر کرده است.

برچسب ها:
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *