CAR6 > اخبار > فولکس واگن ID 3 به‌دنیای خودروهای الکتریکی آمد
فولکس واگن ID 3

خودروی الکتریکی جدید برند آلمانی یعنی فولکس واگن ID 3 اخبار زیادی را در دنیا به خود اختصاص داده است و در نهایت امروز قیمت آن منتشر شد. نسخه‌های محدود اول از 38.880 پوند قیمت گذاری شده‌اند و فقط کسانی می‌توانند سفاش دهند که قبلا سپرده 750 پوندی را گذاشته اند. سری اول خودروهای ID 3 باطری متوسط “Pro” و با برد مسافتی 260 مایل و کیت بدنه مخصوص عرضه می‌شوند.

فولکس واگن ID 3

این هاچبک زیبای کوچک، همانند گلف می‌تواند نظرات زیادی را جلب کند و برند فولکس‌واگن تا حدودی آن را تضمین کرده است. موتور 201 اسب بخاری با گشتاور 229 پوند فوتی نشان می‌دهد که در بخش فنی، خوودروی قابل قبولی است. قصد داریم در آینده نزدیک مصاحبه آنلاین اختصاصی با یکی از مهمترین عوامل گروه سازنده این خودرو داشته باشیم که در این صورت به نوبه خود در کشور بی‌نظیر است. طراح این خودرو نتیجه سالها تجربه خود را بکار گرفته تا نمونه جدیدی از خودروهای الکتریکی فولکس‌واگن را بر مبنای زبان طراحی این شرکتت آماده کند.

فولکس واگن ID 3

نسخه‌های دیگر فولکس واگن ID 3 با قدرت کمتر اما برد مسافتی بیشتر بزودی عرضه می‌شوند که 125 و 148 اسب‌بخار قدرت دارند. ID 3 اشامل چرخ های آلیاژی 19 اینچی، سیستم روشنایی محیطی با 30 رنگ، صندلی‌های گرمکن دار می‌شود. مدل های اول دارای یک بسته نقره ای بیرونی (External Style Silver) هستند و خریداران می توانند از بین چهار رنگ بیرونی و سه طرح داخلی خودروی خود را انتخاب کنند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *