CAR6 > اخبار > اگر در بازار سهام هستید، سهام خودروسازان را بخرید
خودروسازی

بازار بورس طرفداران زیادی در کشور ما دارد و بسیاری از کسانی که جرات ریسک کردن داشتن، امروز با خرید سهام درآمد مناسبی را کسب کرده‌اند. خودروسازی را می‌توان یکی از امن‌ترین صنایع دانست که سهام آنها افت نمی‌کند چون همواره در فاز سودهی هستند. در همین راستا مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو مهر تاییدی به سود مناسب سهامداران زد.

خودروی افتضاح

او با اشاره به بحران گذشته و ناشی از تحریم‌ها، شرایط فعلی را خوب و مناسب قلمداد کرد. با توضیح مدیرعامل ایران خودرو، این شرکت توانست رکورد تولید در اردیبهشت امسال را با 51 هزار دستگاه خودرو بشکند. در زمانی که بسیاری از شرکت‌ها با مشکلات ناشی از کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند ایران خودرو رشد تولید داشت و مشتریان همیشگی خود را نیز دارد و این می‌تواند درآمد این شرکت را تضمین کند.

خودروی افتضاح

هم اکنون ارزش بازار سرمایه ایران خودرو با بیش از 190 هزار میلیارد تومان، در صدر خودروسازان داخلی است و یکی از پردرآمدترین شرکت‌های ایران محسوب می‌شود. ایران خودرو درحال حاضر در پروژه‌های مختلفی مشغول کار است که آنها می‌توانند آورده مالی زیادی داشته باشند و مسئله صادرات نیز این شرکت را از لحاظ مشتری وسعت می‌دهد. در سمت دیگر سایپا، نیز شرایط خوبی دارد و تقریبا پا به پای ایران خودرو در حرکت است، پس فعلا سهام این شرکت‌ها در فاز سودهی خواهند بود.

برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *