CAR6 > اخبار > کانسپت عضلانی کمپانی وولینگ چین
کمپانی وولینگ

در تاریخ 24 ژوئیه، نمایشگاه اتومبیل چنگدو 2020 به طور رسمی شروع به کار کرد. SGMW Wuling ، اولین خودروی کانسپت خود را با طراحی سخت و عضلانی به این نمایشگاه آور تا در معرض دید عموم قرار دهد. البته بنابر اعلام مسئولان غرفه، این نمونه به مراحل ساخت بسیار نزدیک شده است. Wuling Hongguang X به عنوان یک شاسی‌ّلند جمع و جور ظاهری جالب دارد. در طراحی بیرونی از تعداد زیادی خطوط صاف و مستقیم استفاده شده تا یک ظاهر قدرتمند را ترسیم کند. چهره جلویی از آخرین زبان طراحی شرکت چینی بهره می‌برد.

کمپانی وولینگ

این خودرو دارای رنگ‌های متضاد روشن و تیره است که برای مدل های SUV خارج شهری استفاده می شود. جزئیات طراحی نشان می‌دهد که در کانسپت ایکس سعی شده سبک جدیدی از خودروهای مناسب آفرود و شرایط جاده‌ای سخت نمایش داده شود. در نمای عقبی چراغ‌های Hongguang X از یک طرح نوار ، با یک خط اندود کرومی در زیر نوار نوری و یک آرم نقره‌ای دیده می‌شود. رینگ‌های این خودرو با سایز 17 اینچی خود، طراحی زیبایی دارند.

کمپانی وولینگ

از لحاظ بخش فنی هنوز خبری اعلام نشده و موتورهای قبلی این شرکت در محصولاتش نمی‌توانند پاسخگویی لازم برای چنین بدنه‌ای را داشته باشند بنابراین حتما از لحاظ فنی، تدابیر جدیدی اندیشیده شده است.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *