CAR6 > اخبار > در بازار خودرو چه می‌گذرد؟ رشد قیمت‌ها شتاب گرفتند
قیمت‌ها

این روزها مشخص نیست دقیقا در بازار چه خبر است. قیمت‌ها تقریبا یک هفته‌ای هست که با سرعت بیشتری روند افزایشی پیدا کرده‌اند. هر چند بخواهیم بگوییم، بازار راکد است و همه چی آرام، نمی‌توانیم. چرا که واقعا اوضاع قیمت‌ها نگران کننده است. با برخی از فعالان یا بهتر بگوییم، همان دلالان که صحبت می‌کنیم، خود را بی‌تقصیر می‌دانند و می‌گویند افراد بزرگتری پشت این ماجراها هستند. آنها می‌گویند قیمت دلار تاثیر به‌سزایی در گرانی‌ها دارد و قیمت‌های فعلی با قیمت دلار همخوانی ندارد!

قیمت‌ها

برخی معتقدند باید قیمت‌ها خیلی بیشتر باشد تا با دلار 22 هزار تومانی بازار هماهنگ شود، اما واقعا چرا؟ واقعا چرا کسی با اختلالگران درست برخورد نمی‌کند. در روزهای جمعه، وقتی به پارکینگ خرید و فروش چیتگر می‌رویم، برخی هر قیمتی که دوست دارند می‌دهند. در نمایشگاه‌ها هم چنین اتفاقاتی می‌افتد، اما یکی باید با این شرایط برخورد کند. تا وقتی عرضه با تقاضا همخوانی نداشته باشد، نمی‌توان به آرامش و ثبات قیمت‌ها امیدوار بود. اگر خودرو به تعداد زیاد در بازار وجود داشته باشد، روند افزایشی متوقف می‌شود. متاسفانه قیمت برخی از خودروها در روز چند میلیون بالا می‌روند و کسی هنوز نتوانسته ترمز این افزایش قیمت را بکشد.

قیمت‌ها

بازار خودرو این روزها باعث شده تا دلالان و واسطه‌گران هر کاری بخواهند بکنند و جوانان زیادی به سمت دلالی خودرو کشیده شوند. فقط کافیست در روزهای جمعه سری به جاده مخصوص کرج بزنید، این افراد را به‌خوبی خواهید دید. تیبا خودش هم فکر نمی‌کرد هیچوقت قیمت 122 میلیون تومانی داشته باشد اما در بازار چنین ارقامی اعلام می‌شوند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *