CAR6 > اخبار > ورشکستگی خودروسازی لیفان، با رای دادگاه!
لیفان

لیفان هلدینگ در مجموع 619 میلیون سهم از گروه لیفان را در اختیار دارد ، که 47.08٪ از کل سرمایه سهم را تشکیل می دهد. براساس این اطلاعیه ، اگر دادگاه به طور رسمی درخواست سازماندهی مجدد گروه لیفان را بپذیرد ، این شرکت به دلیل عدم موفقیت در سازماندهی مجدد در معرض ورشکستگی قرار خواهد گرفت. گزارش شده است که به دلیل عدم توانایی پرداخت بدهی های معوقه ، بسیاری از شرکتهای تابعه لیفان همگی به دادگاه احضار شدند.

 

بررسی لیفان X70

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه Geely Automobile در لیفان سهام خود را بدست خواهد آورد و اینکه Lifan در آینده تنها بخش موتور سیکلت را حفظ خواهد کرد. اما هر دو طرف از اظهار نظر در این باره خودداری کردند. از نظر فروش ، فروش خودروهای لیفان نیز رو به کاهش است. از ژانویه تا ژوئن سال جاری ، فروش خودروهای سواری لیفان در مجموع 978 دستگاه بوده که افت نسبت به سال گذشته 95.29٪ و فروش وسایل نقلیه جدید انرژی لیفان 549 مورد بوده که نسبت به سال گذشته 56.32٪ کاهش داشته است.

بررسی لیفان X70

در بررسی خودروی لیفان ایکس 70 گفتیم که این برند، چندان معتبر نیست و حضور آن در کشور را نمی‌توان به فال نیک گرفت. در حقیقت ، از سال 2019 ، نمایندگی های فروش لیفان موتور در مقیاس گسترده از شبکه فروش خارج شدند. اگرچه فروش لیفان موتور در سالهای اخیر رو به کاهش است ، اما هنوز هم تعداد مشخصی از اتومبیل در بازار خیرد  فروش می‌شوند. پس از حذف رسمی لیفان موتور ، وسایل نقلیه فعلی موجود در بازار با وضعیت نگهداری و تعمیر مبهم روبرو می‌شوند. بنابراین کم شدن قطعات یدکی این خودروها قابل پیش‌بینی است.

برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *