CAR6 > اخبار > روح رولزرویس با رنگ سفید ترسناک!
رولزرویس

در کل بازارها ، هنگامی که مشتریان رولزرویس شبح خود را سفارش می دادند، از نمایندگان این شرکت در مورد تجربه رانندگی می پرسیدند. که چگونه مدل شبح رولزرویس می‌تواند با دیگر مدت‌ها متفاوت باشد. با معماری اختصاصی فضای آلومینیومی، پیشرفت های چشمگیری حاصل شد.

رولزرویس

این فضای جدید که ابتدا در Phantom و سپس Cullinan مورد استفاده قرار گرفت ، مختص Rolls-Royce است و طراحان و مهندسان این برند را قادر می سازد تا محصولی فوق العاده لوکس و عاری از محدودیت سیستم عامل های مورد استفاده برای حمایت از وسایل نقلیه با حجم بالا تولید کنند. از آنجایی که مشتریان Ghost به موتور ماشین خود توجه زیادی دارند، Rolls-Royce از فناوری مانند چهار چرخ محرک با شخصیتی کاملا هدفمند بهره گرفته است.

به طور همزمان ، تیم طراحی در حال پیگیری حرکتی نوظهور بودند که برای تعریف درمان زیبایی شناختی Ghost ارائه شد. این صحبت از یک تغییر نگرش در بین مشتریان Ghost در نحوه بیان موفقیت است. کابین با تغییراتی متفاوت و متریالی جدید تزئین شد تا مدلی متفاوت حاصل شود. موتور بنزینی V12 توربوشارژ 6.75 لیتری رولزرویس با توانایی 563 اسب بخار قدرت و گشتاور 850 نیوتن متر تمام آن چیزی خواهد بود که مشتریان خودروهای لوکس روبزرویس نیاز دارند.

برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *