CAR6 > اخبار > یک نسخه ویژه فوق‌العاده جذاب دیگر از لکسوس!
Lexus RC F Fuji Speedway Edition

لکسوس RC F یکی از جذاب ترین کوپه های دو درب در بازار است. این خودرو قدرت زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و مانند یک اتومبیل اسپرت اصیل حرکت می کند. متأسفانه ، RC F هنوز از روشی که برخی از رقبای آلمانی آن دارند برخوردار نیست. لکسوس می داند که فضای زیادی برای پیشرفت با RC F وجود دارد و با ورود این مدل نسخه ویژه جدید ، ممکن است زودتر از آنچه فکر می کردیم شاهد این پیشرفت ها باشیم.

Lexus RC F Fuji Speedway Edition

این مدل Lexus RC F Fuji Speedway Edition نام دارد و نه تنها به پیست اتومبیلرانی جذابیت می‌بخشد، بلکه در خیابان نیز می‌تواند تخته گاز برود. موارد برجسته شامل یک ظاهر متمایز است که با چندین پیشرفت فنی تقویت شده. فقط 60 دستگاه از RC F Fuji Speedway Edition ساخته می شود ، و اگرچه لکسوس هنوز جزئیات قیمت گذاری برای نسخه ویژه اسپرت را منتشر نکرده ، اما انتظار نداشته باشید که کمتر از 70،000 دلار قیمت داشته باشد. اکثر مدل های نسخه ویژه گذشته لکسوس با به روزرسانی موتور ارائه نشده اند و این همان مورد RC F Fuji Speedway Edition است.

Lexus RC F Fuji Speedway Edition

خوشبختانه RC F احتمالاً یکی از مدل های لکسوس است که نیازی به هیچ گونه ارتقا موتور ندارد. کوپه دو درب به خودی خود مجهز به سیستم تنفس طبیعی V-8 است که 472 اسب بخار قدرت و 395 پوند فوت گشتاور تولید می‌کند. این ارقام آنقدر خوب هستند که می توانند RC F را در موقعیت شتاب‌گیری تنها در 3.96 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسانند. ما همیشه طرفدار مدل های نسخه ویژه Lexus بوده ایم و نظرات با Lexus RC F Fuji Speedway Edition تغییر نکرده است. خودروسازانی وجود دارند که می توانند مدل های ویژه پر زرق و برق را از بین ببرند و خودروسازانی وجود دارند که در هنر توسعه مدل های بدون توصیف عمل می‌کنند. لکسوس در رده دوم قرار می گیرد.

برچسب ها:
, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *