CAR6 > اخبار > معرفی نیسان Z Proto، محصولی جدید اما در لباسی کهنه
Z Proto

11 سال است که خانواده مشهور Z نیسان تنها یک مدل داشته است. انتظار طولانی و تا حدودی ناامید کننده بود، اما سرانجام ، نسل بعدی Z سری، یا حداقل نمونه اولیه آن به‌نمایش گذاشته شد. این خودرو با نام نیسان Z Proto به نسخه تولیدی بسیار نزدیک است که بزودی عرضه خواهد شد. از لحاظ ظاهری هنوز ابهاماتی وجود دارد که آیا همانند نسل گذشته این مدل جسورانه خواهد بود.

Z Proto

ما انتظار داشتیم نشانه های طراحی از نسخه قدیمی Z در Z Proto وجود داشته باشد ، اما آنچه انتظار نداشتیم این بود که چگونه این نشانه های سبک قدیمی با یک سبک زیبایی مدرن و اسپرت ترکیب شود.این خودرو توانسته سبک طراحی کلاسیک را بسیار هوشمندانه نشان دهد و یک محصول زیبا با ظاهری جدید را ایجاد کند.

Z Proto

فضای داخلی یک سبک همیشگی را با بسیاری از جزئیات جدید ارائه می دهد. کنسول میانی دارای نمایشگر دیجیتال نه اینچی است. نیسان همچنین چند عنصر از مدل های فعلی Z را حفظ کرد که از جمله آنها می توان به سه صفحه آنالوگ بر روی داشبورد Z Proto اشاره کرد.

نسخه به روز شده موتور نیسان 3.0 لیتری VR30DDTT V-6 توربوشارژ برای این خودرو در نظر گرفته شده اما هنوز نمی‌دانیم قدرت آن چقدر با موتورهای 300 اسب بخار یا 400 اسب بخار در Infiniti Q50 و Q60 متفاوت است. با توجه به نام 400Z شاید کانسپت جدید حدود 400 اسب‌بخار قدرت داشته باشد.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *