CAR6 > اخبار > نسخه جدید مرسدس G کلاس در راه است
مرسدس G

مرسدس G کلاس بدون شک یکی از بهترین آفرودرهایی است که بر روی زمین حضور دارد. در طول سال ها، یا قیمت بیشتر و برزرسانی‌های بهتر بارها این مدل تغییر کرده، اما هنوز هم به عنوان یک خودروی آفرود شناخته می شود و با وجود رقابت سنگین ، در این بخش جایگاه خوبی دارد. تولید G کلاس 4×4 در سال 2017 به پایان رسید ، اما به نظر می رسد که هیولا دوباره بازگشته است. تصاویر جاسوسی این خودرو اخیرا در کوه‌های آلپ ثبت شده که تحت آزمایش قرار داشته است.

مرسدس G

G کلاس 4×4 ساختار کلی خود را حفظ کرده اما بی‌شک تغییرات زیادی در آن خواهیم دید. یک چرخ اضافی بزرگ نیز روی درب عقب نصب شده است. بر روی سقف یک اسپویلر وجود دارد که به نظر می رسد یک میله LED را پنهان کرده است. و همچنین می توانیم ترمزهای بزرگ با دیسک های سوراخ شده را در داخل چرخ ها مشاهده کنیم.

مرسدس G

نسخه قبلی این SUV مجهز به چرخ های 22 اینچی بود و فاصله آن تا زمین 17.7 اینچ بود که اجازه می‌داد مرسدس قصه‌ی ما بر روی هر سطحی پا بگذارد. نسل قبلی G کلاس 4×4 مجهز به یک موتور 4.0 لیتری توئین توربوشارژ V-8 بود که 422 اسب در 5250 دور در دقیقه و 450 پوند فوت در 2250 دور در دقیقه گشتاور داشت. همیشه در بخش پیشرانه مرسدس خوب کارکرده و شاید شاهد یک موتور با مشخصات بهتر در نمونه جدید باشیم.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *