CAR6 > اخبار > وقتی دست تیونرهای آلمانی به پورشه کاین توربو می‌رسد!
پورشه کاین

با ورود SUV های فوق‌العاده مانند لامبورگینی اوروس ، بنتلی بنتایگا و رولزرویس کولینان، پورشه کاین توربو اکنون از هر گوشه و کنار بازار با رقابت سختی روبرو است. SUV پرقدرت آلمانی، هنوز هم احترام و توجه زیادی برای مخاطبان دارد، اما در آن لحظه هایی که با هر یک از این تازه واردهای جدید روبرو می شود، داشتن آمادگی بیشتر، بد نیست.

پورشه کاین

تیونر آلمانی HGP Turbo ، سازنده اتریشی بسته بندی وینیل Black Box-Richter ، برند Nebulus و طراح Hajo Lemke از EightElevan Design یک برنامه دسته جمعی عالی برای پورشه کاین توربو دارند. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند تا کاین پس از فروش بتواند باز هم مشخصات جدیدی بگیرد و همیشه برای مشتریان جذاب باشد.

پورشه کاین

در این تغییر ظاهر پورشه کاین، می توانید به عنوان نوعی نقشه توپوگرافی به آن نگاه کنید. در هر صورت ، بدنه از طریق شرکت وینیل اتریشی Black Box-Richter ظاهر جدیدی پیدا کرده، که ماه گذشته یک آئودی RS7 را به نمایش گذاشته بود.رنگ بدنه مات با خطوط قرمز در کنار رینگ‌های ظریف یاقوتی رنگ، ترکیب هیجان‌انگیزی تشکیل داده‌اند. از لحاظ فنی هیچ‌چیز جدیدی برای آیرودینامیک بهتر اضافه نشده اما عکس‌ها توان نشان دادن این حجم از زیباتر شدن را ندارند.

پورشه کاین

موتور V-8 توربوشارژ 4.0 لیتری نیز دچار تغییراتی شده. ما در اینجا درباره تغییرات ساده نرم افزاری صحبت نمی کنیم. ما در مورد سخت افزار جدیدی که به این ترکیب اضافه شده حرف می‌زنیم. به عنوان مثال ، توربوشارژرها و همچنین منیفولد ورودی، ارتقا یافته اند. تمام این قطعات از HGP Turbo ، تهیه شده که سابقه زیادی در بخش تامین قطعات دارد. اکنون با این تغییرات کاین قادر به تولید یک نیروی عجیب 948 اسب بخاری و گشتاور 922 پوند بر فوت است. یعنی افزایش قدرت 406 اسب‌بخاری، این واقعا باعث تبدیل شدن پورشه کاین به یک هیولا می‌شود.

برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *