CAR6 > اخبار > سیتروئن C4 محصول الکتریکی فرانسوی که بزودی در اروپا آتش به‌پا می‌کند
سیتروئن C4

خودروهای سری C در محصولات سیتروئن همیشه طرفدار داشته‌اند و آنها فروش 20.000 دستگاهی را تجربه کرده‌اند اما اینبار شرایط تغییر کرده و سیتروئن یک محصول الکتریکی را در این خانواده گنجانده است. سیتروئن C4 با سه نوع پیشرانه 100٪ الكتریكی ، بنزینی و دیزلی عرضه خواهد شدکه بیشتر تبلیغات شرکت سازنده پیرامون نمونه الکتریکی بوده است.

سیتروئن C4

خودروهای Citroën ë-C4 و سیتروئن C4 یک طراحی جدید را در قالب پلتفرم C-Hatch با هویت منحصر به فرد و جسورانه نشان می‌دهند. این یعنی که شکل بدنه از تمام ظرافت‌ها و پویایی هاچ‌بک ها بهره می‌برد، در حالی که ظریفانه ویژگی‌های خودروهای شاسی‌بلند به آن اضافه شده است. ویژگی‌های آیرودینامیکی و روان، باعث شده تا نمای بیرونی سبکی خاص داشته باشد و در عین حال فضای داخلی سطح بالایی از استاندارد را ارائه دهد.

سیتروئن C4

راحتی رانندگی با صندلی های پیشرفته کامفورت و سیستم تعلیق پیشرفته با فنرهای‌بندی هیدرولیکی جالب، کیفیت سواری را بسیار بهبود بخشیده. اطلاعات زیادی از این جزئیات این خودرو منتشر نشده و سیتروئن ترجیح داده فقط از لحاظ ظاهری محصول خود را به علاقه‌مندان معرفی کند اما بزودی جزئیات دقیق آن از سوی شرکت برای آغاز فروش، اعلام خواهد شد.

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *