CAR6 > اخبار > هشت‌پای بزرگ با قابلیت مانور بالا
هشت‌پای بزرگ

بکارگیری خودروهای عجیب و یا قدرتمند در بیشتر فیلم‌های خارجی بیشتر جمبه کامپوتری دارد اما اینبار  یک هیولای واقعی ساخته شده است. Shaman 8×8 از نظر اندازه هیولا است و دارای چرخ ها و تایرهای بسیار بزرگی است. بهترین قسمت در مورد Shaman 8×8 این است که اگر از جاده خسته شده اید می توانید آن را برای شنا در اقیانوس ببرید. اگر این بخشی از GTA: Vice City بود ، این تنها اتومبیلی بود که برای شنا در آب به کد تقلب “SEAWAYS” احتیاج نداشت!

هشت‌پای بزرگ

تأمین انرژی شامان 8×8 در واقع برعهده یک موتور دیزلی چهار سیلندر نسبتاً آرام است که فقط 146 اسب بخار تولید می کند. نیرو از طریق گیربکس شش سرعته دستی و جعبه انتقال دو سرعته به چرخ ها ارسال می شود. همچنین با حالت های مختلف درایو ، از جمله حالت خرچنگ که به خودرو اجازه می دهد تا به پهلو رانندگی کند و حالت دیگری که در آن چرخ جلو و عقب در جهات مختلف به هم متصل می شوند ، ارائه می شود تا شعاع چرخش کوتاه تر شود.

هشت‌پای بزرگ

طول کامیون 248 اینچ (6300 میلی متر) ، عرض 98.4 اینچ (2500 میلی متر) ، و 106.3 اینچ بلند (2700 میلی متر) است. فاصله دو محور نیز 76.8 اینچ (1950 میلی متر) و فاصله از زمین 17.7 اینچ (450 میلی متر) است. حداکثر سرعت در جاده 44 مایل در ساعت است در حالی که حداکثر سرعت در آب 4.3 مایل در ساعت است. ظرفیت مخزن سوخت آن نیز 68.68 گالن است.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *