CAR6 > اخبار > سوبارو BRZ جدید معرفی شد
سوبارو BRZ

اتومبیل اسپرت کاملاً جدید و محور عقب سوبارو BRZ اولین نمایش جهانی خود را در مسابقات اتومبیلرانی Thermal Club Raceway در  کالیفرنیا انجام داد. سوبارو،  BRZ را با همان اصول طراحی اتومبیل های اسپرت اولیه تولید کرده است. وزن کم خودرو ، مرکز ثقل فوق العاده کم با فرمان دقیق و هندلینگ عالی باعث می‌شوند با یک نمونه اسپرت دوست داشتنی روبرو باشیم.

سوبارو BRZ

اما برای مدل 2022 ، BRZ دارای قدرت بیشتر ، هندلینگ بهتر و فضای داخلی مدرن است. این خودرو از یک موتور 2.4 لیتری با 228 اسب بخار قدرت بهره می‌برد. طراحی بی نظیر سوبارو BOXER که در شاسی کوچک نشسته است ، به BRZ این امکان را می دهد تا به یک مرکز ثقل (CoG) حتی پایین تر از BRZ قبلی  برسد.

سوبارو BRZ

CoG بسیار کم برای ارائه هندلینگ بی نظیر بسیار مهم است. موتور 2.4 لیتری تنفس طبیعی با خط قرمز دور موتور 7000 دور در دقیقه، 15 درصد افزایش گشتاور دارد. 2022 BRZ در هر دو مدل Premium و Limited عرضه می شود و با دو گزینه انتقال قدرت در دسترس است.

سوبارو BRZ

گیربکس شش سرعته دستی استاندارد یا شش سرعته اتوماتیک موجود با حالت اسپرت جدید که برای رانندگی تهاجمی تر طراحی شده است، گزینه‌های سوبارو برای خریداران هستند. سوبارو همکاری نزدیکی با نسیان داشته اما بنظر می‌رسد در این مدل بدون اتکا به شرکت ژاپنی دیگر، به مهندسان خود اعتماد کرده است.

برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *