CAR6 > اخبار > قیمت نجومی لوکسژن U6 اعلام شد
لوکسژن U6

شرکت آذیکو که در تحویل خودروهای ام‌جی 360 به مشکل خودر حالا به سراغ برند تایوانی رفته است و قصد دارد این خودرو را به جای ام‌جی 360 به حواله داران ناراضی خود تحویل دهد. این خودروساز قیمت ۹۹۰ میلیون تومانی را برای لوکسژن U6 در نظر گرفته که قیمت بسیار بالایی است. اینکه چگونه قصد دارد این خودرو را با حواله‌داران ام‌جی 360 حساب کند مشخص نیست اما خودروسازان معمولا در این مواقع چشم خود را به گرانی خودرو می‌بندند و محصولی را که چندین ماه پیش ثبت‌نام کردند را در حالی که رشد قیمت داشته،‌ فراموش می‌کنند و خودروی جدید را با قیمت روز با مشتریان حساب می‌کنند.

لوکسژن U6

در ماجرای عدم تحویل خودروهای آذیکو، این شرکت موظف شده ۱۸ درصد سود مشارکت از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو و ۱۲ درصد خسارت تاخیر در تحویل از زمان سررسید قرارداد تا روز تحویل خودرو پرداخت کند که خب باز هم به ضرر مشتریان است. باید ببینیم این شرکت خصوصی توان سر و سامان دادن به اوضاع خود و جلب رضایت مشتریان را دارد و یا خیر.

برچسب ها:
,

یک دیدگاه برای “قیمت نجومی لوکسژن U6 اعلام شد”

  1. نبایدازحواله داران وجهی دریافت کنند بلکه بایستی هم خودرو را تحویل دهند وهم خسارت دیرکرد وگرنه ما از بدقولی شرکت هرگزراضی نخواهیم شد و اینها واقعا از کافر خدانشناس هم پست ترند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *