CAR6 > اخبار > مقصر اصلی گرانی عدم کنترل دولت است!
سایپا کوییک یا برلیانس H220

آشفتگی بصورت خیلی جدی در همه بازار‌ها دیده می‌شود. از خودرو تا مواد غذایی هر روز قیمت‌ها تغییر می‌کنند و این می‌تواند به دلیل عدم توانایی دولت در کنترل بازار باشد. در همین خصوص رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت دلالان از جمله عوامل اصلی افزایش قیمت خودرو، فولاد و محصولات پتروشیمی در کشور هستند. وی با انتقاد از افزایش قیمت خودرو، فولاد و محصولات فلزی در کشور اظهار داشت: متاسفانه با افزایش بیش از پیش قیمت فولاد در کشور روبرو هستیم و این می‌تواند عامل گرانی خودرو باشد و تولیدکنندگان فولاد افزایش قیمت ارز را عاملی اصلی این روند می دانند.

گرانی

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن انتقاد از عملکرد دولت بابت عدم کنترل قیمت خودرو در بازار بیان کرد که متاسفانه هر روز شاهد افزایش قیمت ها هستیم و کالایی همچون خودرو مدام در نوسان قیمتی است و قدرت خرید مردم به مرور زمان در حال کاهش است و راهکار صحیحی برای مدیریت این روند از سوی مسئولان دولتی ارائه نمی شود.

جک S3

انتقادات از دولت به سایر نهادها نیز کشیده شده و عدم کنترل قیمت‌ها فقط باری بیش از حد بر روی دوش مردم بخصوص اقشار کم درآمد است. خودرو هر روز گران می‌شود و شاید مردم بتوانند بدون خودروی شخصی جابه‌جا شوند ولی آیا می‌توانند بدون مواد خوراکی اولیه زندگی کنند. نابسامانی تقریبا در همه بخش‌ها دیده می‌شود و خیلی‌ها امید دارند که هرچه زودتر خرداد 1400 فرا رسد.

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *