CAR6 > اخبار > ساعت بوگاتی بر مبنای مدل چیرون با قیمت فوق‌العاده زیاد معرفی شد
ساعت بوگاتی

Buggati Chiron سریعترین خودروی تولیدی جهان با حداکثر سرعت 490 کیلومتر در ساعت و یا 304 مایل در ساعت و برچسب قیمتی 5/3 میلیون دلار یک اهجوبه برای میلیاردرها محسوب می‌شود. اکنون ساعت بوگاتی با مبنای آن و با قیمت عجیب و غریب آماده شده است. این ساعت مچی به نام Twin Turbo Furious 300+ (اشاره ای به سرعت 300 مایل در ساعت) تنها 3 عدد در دنیا خواهد داشت و به همین دلیل قیمت بالایی دارد.

ساعت بوگاتی

براساس گزارش، Twin Turbo Furious 300+ ساخته ساعت ساز سوئیسی Jacob & Co با قیمت 580،000 دلار قیمت دارد. این مبلغ با احتساب دلار 19 هزار تومانی در ایران چیزی در حدود 11 میلیارد تومان قیمت خواهد داشت. این مبلغ بیش از دو برابر از نسخه قبلی آن بیشتر است. با همین پول می‌توان یک پورشه 911 و یا یک خانه متوسط در پایتخت استرالیا خرید.

ساعت بوگاتی

ساعت بوگاتی با ظاهر عجیب خود، ترکیبی از دو توربولن پر سرعت سه محوره با تکرار کننده دهدهی اعشاری و یک کرونوگراف مخصوص است. حال با این خبر می‌‌توانید کاملا درک کنید که مولتی میلیاردرها چه خرج‌هایی می‌کنند تا در دنیا برتر باشند و از چه سطح کیفی زندگی برخوردار هستند. با قیمت این ساعت می‌توان کارهای بزرگی انجام داد اما خب، هستند آدم‌هایی که چنین مبالغی را به راحتی پرداخت می‌کنند.

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *