CAR6 > اخبار > شاسی بلند الکتریکی شرولت کروت در راه است

برند های مطرح معمولا خودروهای خاص خود را براحتی رها نمی کنند طی همین هفته در نمایشگاه CES معاون ارشد طراحی جهانی جنرال موتورز «مایکل سیمکو» تیزری از چند خودروی الکتریکی جدید این غول خودروسازی را به جهانیان نشان داد. در این مراسم، فرم چراغ‌های جلوی یکی از خودروهایی که پشت سر سیمکو دیده می‌شد به کوروت شباهت داشت که این موضوع گمانه‌زنی‌هایی در مورد احتمال ساخت یک کوروت شاسی‌بلند الکتریکی را مطرح کرد.

کروت

البته هرچند بعداً سیمکو این شایعات را رد و اعلام نمود که این خودرو درواقع یک بیوک شاسی‌بلند است اما به نظر می‌رسد واقعاً جنرال موتورز به ایدهٔ ساخت کوروت شاسی‌بلند الکتریکی فکر می‌کند.بلومبرگ اخیراً در گزارشی از قول منبعی که نخواسته نامش فاش شود گفته است که جنرال موتورز هم‌اکنون در حال کار روی حداقل یک شاسی‌بلند الکتریکی با الهام از کوروت است.

کروت

این دقیقاً مشابه همان کاری است که فورد با موستانگ انجام داد و موستانگ مک‌ایی را تولید کرد. به گفتهٔ این منبع، هم‌اکنون در جنرال موتورز طراحی چندین کانسپت با برند کوروت در حال انجام است. هرچند جنرال موتورز از اظهارنظر در مورد این گزارش خودداری کرده اما به گفتهٔ منبع مذکور، شاسی‌بلند کوروت ممکن است در اوایل سال ۲۰۲۵ معرفی شود. با انتشار این گزارش، سهام جنرال موتورز با ۲.۴ درصد افزایش به ۵۲.۷۵ دلار رسید.

برچسب ها:
,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *