CAR6 > اخبار > LEVDEO i9 ، یک خودروی الکتریکی نه ‌چندان قدرتمند از چین
LEVDEO i9

اخبار منتشر شده به ما نشان می‌دهند که یک خودروی جدید چینی با نام LEVDEO i9 و قیمت پایه 139.900 یوان (19808 دلار آمریکا) برای عرضه در چین آماده شده است. دامنه حرکتی این محصول الکتریکی یعنی NEDC در حدود 470 کیلومتر است که یک مقدار فوق‌العاده و مناسب برای سفرهای بلند مدت است. عجیب نیست که شرکت‌های مرتبط با سوخت، خودروهای الکتریکی را دشمن خود می‌دانند.

LEVDEO i9

از نظر قدرت، LEVDEO i9 مجهز به یک سیستم الکتریکی متشکل از یک موتور الکترومغناطیسی و باتری لیتیوم سه قلو است. حداکثر قدرت موتور 95 اسب بخار و گشتاور اوج 180 نیوتن متر که چندان زیاد نیست ولی خب ما در خصوص یک خودروی الکتریکی صحبت می‌کنیم که با قیمت ارزان برای مصرف عادی طراحی شده است.

ظاهر خودرو را می‌توان کپی‌برداری شده از روی محصولات برندهایی همانند اشکودا دانست. این ظاهر به‌اندازه کافی خوب و مدرن است که بتوان تنها ضعف خودرو را عملکرد پیشرانه دانست. همچنین گفته می‌شود در داخل کابین سطح بالایی از تکنولوژی و یک صفحه‌نمایش بزرگ بکار گرفته شده. در این روزها که کرونا اقتصاد دنیا را بهم ریخته و منبع آن کشور چین است، آنها به سرعت در حال بازسازی شرایط هستند و خودروسازی نیز این را به ما ثابت می‌کند.

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *