CAR6 > اخبار > لامبورگینی SCV12 ، یک بمب جدید از سازنده خودروهای خاص
لامبورگینی SCV12

لامبورگینی قوی‌ترین پیشرانه ۱۲ سیلندر تنفس طبیعی تاریخ را در قلب یک هیولای واقعی با نام SCV12 قرار داده. لامبورگینی اسکادرا کورس که تنها برای پیست آماده شده، در شرایط مسابقه می‌تواند یک اسب وحشی رام نشدنی باشد. البته تا معرفی رسمی آن چند هفته باقی مانده. اما SCV12 از لحاظ داون فورس و آئرودینامیک شرایط خیلی بهتری نسبت به GT3 دارد. ورودی‌های هوا و کاپوت کاملا مناسب حال آن طراحی شده.

لامبورگینی SCV12

SCV12 یک پیشرانه ۱۲ سیلندر تنفس طبیعی دارد که سیستم سوپرشارژینگ آئرودینامیکی قدرت آن را در شرایط خاص به ۸۳۰ اسب بخار می‌رساند. طیف وسیعی از فیبر کربن باعث شده تا وزن این مدل به‌شدت کم باشد اما هنوز اطلاعات دقیق منتشر نشده است. یک گیربکس ۶ سرعته سکونشئال و سیستم تعلیق باعث شده تا قدرت به چرخ های عقب با رینگ‌های منیزیمی بدون مشکل منتقل شوند.

لامبورگینی SCV12

بررسی‌ها نشان می‌دهد که با انتشار خبر این خودرو، بسیاری از مولتی میلیونرهای دنیا به‌دنبال خرید آن هستند و قصد دراند یکی از قوی‌ترین خودروهای دنیا را صاحب شوند. سال گذشته، رئیس لامبورگینی، استفانو دومینیالی، تأیید کرد که این شرکت در حال ارزیابی ورود به گروه هایپرکران مسابقات لمانز 2021 است. بسیار محتمل است که اگر در مسابقات اتومبیلرانی آینده، SCV12 ماشین اصلی باشد.

برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *