CAR6 > اخبار > پورشه ۷۱۸ مدل ۲۰۲۱ با تغییرات اساسی معرفی شد
پورشه ۷۱۸ مدل ۲۰۲۱

پورشه ۷۱۸ یکی از معروف‌ترین و در عین حال محبوب‌ترین محصولات این کمپانی آلمانی در طول تاریخ بوده. اینبار پورشه با گیربکس PDK برای مدل‌ ۶ سیلندر باعث شده تا کیفیت سواری به‌طرز وحشاتناکی بهتر شود. کیمن GT4، ۷۱۸ اسپایدر و GTS 4.0 نیز بعنوان آپشن می‌توانند گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه داشته باشند که هزینه بیشتری برای شما در بر خواهند داشت.

cayman

اگر چه مدل‌های ۷۱۸ کیمن و باکستر GTS 4.0 در آغاز سال معرفی شدند اما مدل 6 سلندر در سال 2021 به بازار خواهد آمد. بهترین مدل پورشه 718، یعنی مدل GT4 و اسپایدر با قیمت پایه ۱۰۰.۲۰۰ و ۹۷.۳۰۰ دلار عرضه شده‌اند که آپشن‌های متعدد زیادی را می‌توان برای آنها انتخاب کرد و در نتیجه قیمت به بیش از 130 هزار دلار خواهد رسید.

پورشه برای محصولات خود برنامه‌های دقیقی دارد که عرضه خودروهای الکتریکی جدید یکی از آنهاست اما ترجیح داده مدل  ۷۱۸ را با موتورهای قدرتمند بنزینی عرضه کند و پرچمدار آنها بیش از ۵۰۰ اسب بخار قیمت خواهد داشت. نمای بیرونی این خودرو دگرگونی چندانی نداشته و از همان زبان طراحی همیشگی پورشه بهره می‌برد. خیلی تمایل داریم بدانیم زبان طراحی خودروهای پورش در آینده به چه شکل خواهد بود، ولی هنوز اخباری در اینباره منعکس نشده.

برچسب ها:
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *