CAR6 > آستون مارتین > 20 درصد از سهام آستون‌ مارتین فروخته می شود!
سهام آستون‌ مارتین

حدود 20٪ از سهام آستون‌ مارتین ، به عنوان بخشی از اقدامات برای جمع آوری حدود 245 میلیون پوند برای کمک به اوضاع اقتصادی آستون مارتین در شرایط ویروس کرونا، فروخته می شود. این شرکت پرتلاش بریتانیایی در سه ماهه اول سال جاری 119 میلیون پوند ضرر مالی داشته و علت اصلی آن، ویروس مرگبار کروناست. بسیاری از شرکت‌های بزرگ به‌دلیل مشکلات اقتصادی مشابه مجبور شدند کارکنان خود را اخراج کنند و بخش اعظمی از نمایندگی‌های خود را به حالت تعلیق در بیاورند.

سهام آستون‌ مارتین

آستون ‌مارتین قصد دارد تا 55 میلیون پوند وام ضروری دریافت کند. آستون مارتین تحت رهبری استرول به تازگی تلاش کرده تا تولید مدل های اتومبیل اسپرت خود را کاهش دهد و این باعث از بین رفتن حدود 500 شغل شده است. مدیر شرکت علت این تصمیم را جلوگیری از فروش بیشتر سهام دانسته و گفته برنامه هدفمندی را در این ارتباط داریم که در آینده مجدد آستون مارتین با قدرت به مسیر خود ادامه دهد.

سهام آستون‌ مارتین

البته مدیرعامل اسبق مرسدس AMG به آستون مارتین پیوسته و بزودی فعالیت‌های خود را در این شرکت آغاز خواهد کرد. در حال حاضر حدود 90٪ نمایندگی‌های آستون مارتین مجدد بازگشایی شده اند‌، اگرچه این شرکت انتظار دارد که فروش در سه ماهه مالی فعلی همچنان پائین بماند. آستون مارتین گفت که تقاضای زیادی برای خرید خودروی DBX دارد و پیش بینی می‌کند SUV حدود نیمی از فروش عمده شرکت در سال جاری را به خود اختصاص دهند.

برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *