CAR6 > اخبار > فیس‌لیفت مینی کوپر S هیبریدی دیده شد
مینی کوپر S

نمونه تمام الکتریکی و هیبریدی خودروهای معروف مینی به نام مینی کوپر S بزودی معرفی خواهند شد. این مدل تغییرات زیادی در طول تاریخ عرضه خود نداشته و فیس‌لیفت جدید به دلیل افزایش توانایی رقابت با خودروهایی همانند آئودی A1 ، فورد فیستا و رنو کلیو است. نمونه اولیه ای که توسط عکاسان ما مشاهده شده، به نظر می رسد فقط بخش‌های ظاهری کوچکی از آن تغییر خواهند کرد اما نکته جالب کشف سرنخ‌هایی از پلاگین هیبریدی در این خودرو است.

مینی کوپر S

برچسب ‘E-FZG’ در شیشه جلو اتومبیل به معنای این است که قدرت ماشین مینی کوپر S از هر دو عنصر احتراق و الکتریکی تامین می‌شود و با توجه به اینکه Mini هنوز گزینه های هیبریدی خود را معرفی نکرده، احتمالاً این خودرو اولین نمونه خواهد بود. با توجه به انتقال تدریجی این شرکت به یک سازنده خودروهای الکتریکی، چنین اقدامی منطقی خواهد بود و مینی را زودتر در بازار خودروهای هیبریدی در حال رشد، که توسط مدل هایی از جمله  Golf GTE ، هیوندایی Ioniq PHEV و مرسدس بنز A250e احاطه شده را موفق می‌کند.

مینی کوپر S

بنابر اخبار منتشر شده پلتفرم مینی بزودی تغییر خواهد کرد و بی‌ام‌و بی‌شک برای این زیرمجموعه بزرگ خود برنامه‌های ویژه‌ای دارد، از جمله قرار دادن موتورهای جدید خودروهای بی‌ام‌و در قلب مدل‌های جذاب مینی.

برچسب ها:
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *