CAR6 > اخبار > فولکس‌ واگن 8 GTI GTC برای مسابقات به صحنه آمد
فولکس‌ واگن 8 GTI GTC

فولکس واگن در مسیرهای مسابقه غریبه نیست و در بسیاری از مسابقات دنیا با خودروهای منحصر به فرد خود شرکت کرده است. اکنون قصد دارد در مسیرهای مارپیچ سخت آفریقای جنوبی وارد میدان شود. در سری مسابقات اتومبیلرانی تورهای جهانی آفریقا (GTC) ، فولکس‌ واگن با موفقیت یک نسخه مسابقه ای از Jetta را وارد کورس کرد. اکنون نوبت GTI است که به عنوان جدیدترین خودرو وارد سطح GTC مسابقات شود.

فولکس‌ واگن 8 GTI GTC

مارتینا بیین ، رئیس برند فولکس واگن در آفریقای جنوبی گفت: “چهار سال گذشته ما با جتا مسابقه دادیم. از آنجایی که جتتا دیگر در بازار عرضه نمی‌شود، ما مجبور شدیم یک جانشین مناسب پیدا کنیم و این جایی است که ایده استفاده از فولکس‌ واگن گلف 8 به وجود آمد. این خودرو می‌تواند یک جانشین قدرتمند باشد و در مسابقات آفریقا درخشش داشته باشد.”

فولکس واگن به دلیل ترفندهای ویژه مسابقات، مشخصات فولکس‌ واگن 8 GTI GTC را دقیق بیان نکرد اما سیستم تعلیق آن و فرمان‌پذیری خودرو با استفاده از تکنولوژی مدرن، قابلیت سنجش مسیر را دارد و تا حدودی به راننده کمک خواهد کرد.  این هاچ بک 242 اسب بخار (180 کیلو وات) دارد که9 به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. نسخه TCR نیز توانایی تولید 296 اسب بخار (221 کیلو وات) خواهد داشت و نمونه قوی‌تر با 329 اسب بخار (245 کیلو وات) و سیستم 4 چرخ محرک در آخر عرضه خواهد شد.

برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *