CAR6 > اخبار > اسب وحشی دوج چارجر با 797 اسب بخار قدرت
دوج چارجر

آمریکایی‌ها علاقه زیادی به خودروهای عضلانی همانند کامارو، موستانگ دارند. اکنون دوج برای پاسخ به علاقه آنها یک مدل وحشتناک از سری خودروهای چارجر را عرضه کرده است که قدرت بالایی دارد. اگر چه دوج ادعای عنوان سریعترین سدان جهان را نداشته اما دوج چارجر این شرکت با 797 اسب بخار قدرت (594 کیلووات) و 707 پوند فوت (959 نیوتون متر) گشتاور قدرتمندترین سدان خریداری شده خواهد بود.

دوج چارجر

بدنه عضلانی و سنگین این خودروها معمولا مانع از سریع شدن آنها می‌شوند. اگر می‌خواهید در مورد موتور بدانید باید بگوییم که این مدل از موتور توربوشارژر 6.2 لیتری V8 با استفاده از اتصالات بروز شده و پیستون‌های قوی‌تر نسبت به سایر موتورهای 6.2 لیتری دوج، آماده تحویل شده است. در شرایطی که همه برندها به‌دنبال عرضه خودروهای الکتریکی و هیبریدی هستند، دوج همچنان موتورهای حجیم خود را بکار می‌گیرد، چرا که طرفداران خاص خود را دارند.

دوج چارجر

شتاب صفر تا صد SRT در حدود 3 ثانیه است و حداکثر سرعتی بیش از 300 اسب بخار دارد. کیت بدنه خاصی هم به این مدل اضافه شده تا توانایی تحمل چنین قدرتی را داشته باشد. بطور مثال ورودی‌های هوا تغییر کرده‌اند و با استفاده از ترفندهای مهندسی، حجم بیشتری از هوای سرد برای خنک کاری وارد بخش موتور می‌شود.

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *